Know-how to termin pochodzący z jęz. angielskiego, który dosłownie można przetłumaczyć jako „wiedzieć-jak”. Ten dział będzie najbardziej techniczny i niszowy, ponieważ będę tu opisywał precyzyjne sposoby na wykonanie określonych zadań związanych z pracą bądź prowadzeniem własnej działalności.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić prognozę wpływów, specyfikację biznesową czy analizę rynku; jeśli chcesz poznać narzędzia i modele służące do identyfikowania grupy docelowej, zdobywania przewagi konkurencyjnej i wdrażania strategii cross-sale – ten dział służy właśnie temu!

Metodologię, wiedzę i narzędzia, które wniosą nową perspektywę dla Twojej firmy i zadań, będę umieszczać tu sukcesywnie.

W tym wpisie będę regularnie, wraz z rozwojem bloga, umieszczał kolejne tematy związane z tym działem, tworząc regularnie uzupełnianą „Encyklopedię know-how”.

Napisz, proszę, w komentarzu, czego sam chciałbyś się dowiedzieć w tym temacie. Na pewno to uwzględnię, przygotowując kolejne wpisy.

Jeśli potrzebujesz kursu traktującego o tematyce rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy, których zabrakło w szkole – zapraszam do programu e-learningowego Business Skills Academy, trwającego aż 365 dni.

Szymon Berbeka on sabyoutubeSzymon Berbeka on sablinkedinSzymon Berbeka on sabinstagramSzymon Berbeka on sabgoogleSzymon Berbeka on sabfacebook
Szymon Berbeka
Szymon Berbeka
Od ponad 10 lat związany jestem z branżą szkoleń i konsultingu. Uczę efektywniej pracować i skutecznie zarządzać. Pasjonuje mnie psychologia i marketing. Prowadzę 2 firmy. Moje wypowiedzi m.in. znajdziesz TU, TU i TU.
Zawodowo jestem najbardziej dumny z TEGO i TEGO.
Wierzę, że rozwój wynika ze zrozumienia.