„Kariera to droga profesjonalnego rozwoju, którą człowiek ma zamiar przejść w swym zawodowym życiu.”

W jaki sposób planować karierę? Jakie kroki podejmować, by dawała nam satysfakcję? Jak obserwować rynek, przewidywać trendy i przygotowywać się do nich, by ciągle stanowić wartość na rynku pracy? W tym dziale odpowiemy na te pytania.

W tym wpisie będę regularnie, wraz z rozwojem bloga, umieszczał kolejne tematy związane z tym działem, tworząc regularnie uzupełnianą „Encyklopedię kariery”.

Napisz, proszę, w komentarzu, czego sam chciałbyś się dowiedzieć w tym temacie. Na pewno to uwzględnię, przygotowując kolejne wpisy.

Jeśli potrzebujesz kursu traktującego o tematyce rozwoju umiejętności zawodowych – zapraszam do programu e-learningowego Business Skills Academy, trwającego aż 365 dni.

„Jeśli ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego” – kłamstwo, które ogranicza Twój potencjał.

Szymon Berbeka on sabyoutubeSzymon Berbeka on sablinkedinSzymon Berbeka on sabinstagramSzymon Berbeka on sabgoogleSzymon Berbeka on sabfacebook
Szymon Berbeka
Szymon Berbeka
Od ponad 10 lat związany jestem z branżą szkoleń i konsultingu. Uczę efektywniej pracować i skutecznie zarządzać. Pasjonuje mnie psychologia i marketing. Prowadzę 2 firmy. Moje wypowiedzi m.in. znajdziesz TU, TU i TU.
Zawodowo jestem najbardziej dumny z TEGO i TEGO.
Wierzę, że rozwój wynika ze zrozumienia.