Indywidualne wsparcie

SSzymon Berbeka, Business Skills Academypotkania indywidualne ze specjalistą są zdecydowanie najskuteczniejszym i najszybszym sposobem rozwiązywania problemów związanych z osobistą produktywnością, a także nabywania nowych umiejętności. Nie ma drugiej, tak efektywnej formy edukacji ze względu na indywidualne dopasowanie doradcy do klienta. Tylko tu możliwa jest bezpośrednia dyskusja, omówienie problemu w szczegółach i dopasowanie rozwiązania do indywidualnej potrzeby.

Spotkania indywidualne przeznaczone są dla osób, które chcą rozwiązać konkretny problem związany z produktywnością osobistą w dowolnej sferze życia lub zdobyć umiejętności związane z efektywną pracą.

Łączę wiedzę psychologiczną z narzędziami coachingowymi przeznaczonymi do podnoszenia jakości menedżerów wyższego szczebla. Dzięki szerokiemu wachlarzowi metod i podejść jestem w stanie wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twojego problemu, aby jak najszybciej pomóc Ci osiągnąć pożądany rezultat.

Tematy, które najczęściej są poruszane na spotkaniach (lista nie jest zamknięta):

mindset, zmiana przekonań, motywacja, zmiana nawyków, planowanie, zarządzanie zespołem, rozwój kariery zawodowej, umiejętność analizowania sytuacji i podejmowania właściwych decyzji, poprawa relacji w firmie, rozwiązywanie problemów, wypalenie zawodowe, strategie komunikacji w firmie, copywriting, zmiana myślenia, kontrola emocji, redukcja stresu, problemy z koncentracją/emocjami/poczuciem własnej wartości.

1 godzina: 250 zł netto + VAT
Zamów spotkanie – 1 godzina

Pakiet 3 godzin: 600 zł netto + VAT
Zamów spotkanie – 3 godziny

Pakiet 10 godzin: 1500 zł netto + VAT
Zamów spotkanie – 10 godzin

Płatność przed spotkaniem.

Pisz na szymon@biznesity.pl lub skorzystaj z zakładki kontakt.